Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Πρόγραμμα
Β' κατηγορία (2ος Όμιλος Βασιληάς Νικό)
- Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος 15-1
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος 15-1
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Β' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Β' κατηγορία - Μπαράζ ανόδου 2
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Β' κατηγορία - Β΄Κατηγορία- 1ο
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Β' κατηγορία - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Β' κατηγορία - 1ος Ομιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2020-2021-Β' κατηγορία - 2ος Ομιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία -1ος Όμιλο
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΣ Β' κατηγορία-2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Β' κατηγορία-1ος Όμιλος Κώστας Γκαλαμέλος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Β' κατηγορία-2ος Όμιλος Βασιληάς Νικόλαος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Β' κατηγορία-1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Β' κατηγορία-2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
1η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Βαγίων
29/10
16:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
1-0
Άσκρης Α.Ο.
Ερυθρών
29/10
16:00
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-7
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Θεσπιών
30/10
15:00
Θεσπιακός Α.Ο.
0-2
Μελισσοχώρι
Οινοφύτων
30/10
15:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
2-1
Λεονταρίου Α.Σ.
Ελεώνα
30/10
15:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
5-1
Πλαταιών Α.Ο.
Μουρικίου
12/11
15:00
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-2
Ηρακλής Α.Ο.
2η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Καπαρελίου
05/11
15:00
Μελισσοχώρι
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Ακραιφνίου
05/11
15:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
4-0
Παμβαγιακός Α.Σ.
Ασωπίας
06/11
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
2-0
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Πλαταιών
06/11
15:00
Πλαταιών Α.Ο.
2-0
Οινοφύτων ΠΑΣ
Θεσπιών
06/11
15:00
Θεσπιακός Α.Ο.
0-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Άσκρης
06/11
15:00
Άσκρης Α.Ο.
1-5
Λεονταρίου Α.Σ.
3η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Μουρικίου
19/11
15:00
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Βαγίων
20/11
15:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
2-0
Μελισσοχώρι
Οινοφύτων
20/11
15:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
1-2
Ηρακλής Α.Ο.
Θεσπιών
20/11
15:00
Λεονταρίου Α.Σ.
1-3
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Ερυθρών
20/11
15:00
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Θεσπιακός Α.Ο.
Άσκρης
20/11
15:00
Άσκρης Α.Ο.
1-0
Πλαταιών Α.Ο.
4η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
δεν έχει ορισθεί
-
-
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Θεσπιών
26/11
15:00
Θεσπιακός Α.Ο.
2-2
Παμβαγιακός Α.Σ.
Ακραιφνίου
26/11
15:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
1-1
Πλαταιών Α.Ο.
Ασωπίας
26/11
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
0-0
Άσκρης Α.Ο.
Ελεώνα
27/11
15:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
4-1
Οινοφύτων ΠΑΣ
Πλαταιών
27/11
15:00
Μελισσοχώρι
1-3
Λεονταρίου Α.Σ.
5η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Βαγίων
31/12
23:59
Παμβαγιακός Α.Σ.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Ακραιφνίου
04/12
15:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
1-2
Ηρακλής Α.Ο.
Πλαταιών
04/12
15:00
Πλαταιών Α.Ο.
3-2
Μελισσοχώρι
Άσκρης
04/12
15:00
Άσκρης Α.Ο.
2-1
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Θεσπιών
04/12
15:00
Λεονταρίου Α.Σ.
2-0
Θεσπιακός Α.Ο.
Μουρικίου
17/12
15:00
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-0
Οινοφύτων ΠΑΣ
6η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
δεν έχει ορισθεί
-
-
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Λεονταρίου Α.Σ.
Βαγίων
10/12
15:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
5-1
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Ασωπίας
10/12
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
5-0
Μελισσοχώρι
Ελεώνα
11/12
15:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
3-2
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Θεσπιών
11/12
15:00
Θεσπιακός Α.Ο.
0-1
Πλαταιών Α.Ο.
Οινοφύτων
11/12
15:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
0-2
Άσκρης Α.Ο.
7η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Πλαταιών
31/12
23:59
Πλαταιών Α.Ο.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Μουρικίου
07/01
15:00
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
2-5
Άσκρης Α.Ο.
Ακραιφνίου
07/01
15:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
4-1
Οινοφύτων ΠΑΣ
Θεσπιών
08/01
15:00
Λεονταρίου Α.Σ.
1-3
Παμβαγιακός Α.Σ.
Ασωπίας
08/01
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
3-1
Θεσπιακός Α.Ο.
Καπαρελίου
08/01
15:00
Μελισσοχώρι
3-4
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
8η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Ηρακλής Α.Ο.
Βαγίων
14/01
15:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
3-2
Πλαταιών Α.Ο.
Οινοφύτων
15/01
15:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
0-2
Μελισσοχώρι
Ελεώνα
15/01
15:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
2-2
Θεσπιακός Α.Ο.
Θεσπιών
15/01
15:00
Λεονταρίου Α.Σ.
7-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Άσκρης
15/01
15:00
Άσκρης Α.Ο.
1-1
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
9η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ελεώνα
31/12
23:59
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Ασωπίας
21/01
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
2-2
Παμβαγιακός Α.Σ.
Πλαταιών
22/01
12:00
Πλαταιών Α.Ο.
3-0
Λεονταρίου Α.Σ.
Καπαρελίου
22/01
15:00
Μελισσοχώρι
0-2
Άσκρης Α.Ο.
Θεσπιών
29/03
18:00
Θεσπιακός Α.Ο.
2-1
Οινοφύτων ΠΑΣ
10η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Πλαταιών
31/12
23:59
Πλαταιών Α.Ο.
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Οινοφύτων
31/12
23:59
Οινοφύτων ΠΑΣ
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Ακραιφνίου
28/01
15:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
5-0
Μελισσοχώρι
Βαγίων
28/01
15:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
1-1
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Θεσπιών
29/01
15:00
Λεονταρίου Α.Σ.
2-1
Ηρακλής Α.Ο.
Άσκρης
29/01
15:00
Άσκρης Α.Ο.
1-0
Θεσπιακός Α.Ο.
11η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Άσκρης Α.Ο.
Καπαρελίου
31/12
23:59
Μελισσοχώρι
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Θεσπιών
04/02
15:00
Θεσπιακός Α.Ο.
1-4
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Ασωπίας
18/02
15:30
Ηρακλής Α.Ο.
3-3
Πλαταιών Α.Ο.
Οινοφύτων
19/02
15:30
Οινοφύτων ΠΑΣ
0-1
Παμβαγιακός Α.Σ.
Ελεώνα
19/02
15:30
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
3-3
Λεονταρίου Α.Σ.
12η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ακραιφνίου
31/12
23:59
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Ασωπίας
31/12
23:59
Ηρακλής Α.Ο.
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Άσκρης
05/03
15:30
Άσκρης Α.Ο.
4-2
Παμβαγιακός Α.Σ.
Θεσπιών
05/03
15:30
Λεονταρίου Α.Σ.
3-1
Οινοφύτων ΠΑΣ
Καπαρελίου
05/03
15:30
Μελισσοχώρι
5-0
Θεσπιακός Α.Ο.
Πλαταιών
05/03
15:30
Πλαταιών Α.Ο.
2-1
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
13η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Θεσπιακός Α.Ο.
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Μελισσοχώρι
Βαγίων
11/03
16:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
4-1
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Θεσπιών
12/03
16:00
Λεονταρίου Α.Σ.
1-1
Άσκρης Α.Ο.
Οινοφύτων
12/03
16:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
1-1
Πλαταιών Α.Ο.
Ελεώνα
12/03
16:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
1-2
Ηρακλής Α.Ο.
14η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ελεώνα
31/12
23:59
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Θεσπιών
31/12
23:59
Θεσπιακός Α.Ο.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Ακραιφνίου
18/03
16:30
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
2-1
Λεονταρίου Α.Σ.
Καπαρελίου
19/03
16:30
Μελισσοχώρι
0-1
Παμβαγιακός Α.Σ.
Πλαταιών
19/03
16:30
Πλαταιών Α.Ο.
1-0
Άσκρης Α.Ο.
Ασωπίας
19/03
16:30
Ηρακλής Α.Ο.
5-0
Οινοφύτων ΠΑΣ
15η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
-
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Πλαταιών
26/03
16:00
Πλαταιών Α.Ο.
3-0
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Οινοφύτων
26/03
17:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
2-2
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
26/03
17:00
Λεονταρίου Α.Σ.
2-3
Μελισσοχώρι
Άσκρης
26/03
17:00
Άσκρης Α.Ο.
2-1
Ηρακλής Α.Ο.
Βαγίων
26/03
17:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
2-1
Θεσπιακός Α.Ο.
16η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Παμβαγιακός Α.Σ.
Οινοφύτων
31/12
23:59
Οινοφύτων ΠΑΣ
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Θεσπιών
01/04
17:00
Θεσπιακός Α.Ο.
2-1
Λεονταρίου Α.Σ.
Ασωπίας
01/04
17:00
Ηρακλής Α.Ο.
3-0
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Καπαρελίου
02/04
17:00
Μελισσοχώρι
1-0
Πλαταιών Α.Ο.
Ελεώνα
02/04
17:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
0-3
Άσκρης Α.Ο.
17η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Παμβαγιακός Α.Σ.
Θεσπιών
31/12
23:59
Λεονταρίου Α.Σ.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Πλαταιών
08/04
15:30
Πλαταιών Α.Ο.
2-0
Θεσπιακός Α.Ο.
Ακραιφνίου
08/04
17:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
4-0
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Καπαρελίου
09/04
15:00
Μελισσοχώρι
4-2
Ηρακλής Α.Ο.
Άσκρης
09/04
17:00
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Οινοφύτων ΠΑΣ
18η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Πλαταιών Α.Ο.
Άσκρης
31/12
23:59
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Βαγίων
22/04
17:30
Παμβαγιακός Α.Σ.
2-2
Λεονταρίου Α.Σ.
Οινοφύτων
23/04
16:30
Οινοφύτων ΠΑΣ
0-2
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Θεσπιών
23/04
17:00
Θεσπιακός Α.Ο.
2-3
Ηρακλής Α.Ο.
Ελεώνα
23/04
17:30
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
0-2
Μελισσοχώρι
19η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ασωπίας
31/12
23:59
Ηρακλής Α.Ο.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Λεονταρίου Α.Σ.
Καπαρελίου
29/04
18:00
Μελισσοχώρι
2-0
Οινοφύτων ΠΑΣ
Πλαταιών
29/04
18:00
Πλαταιών Α.Ο.
0-1
Παμβαγιακός Α.Σ.
Ακραιφνίου
29/04
18:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
2-1
Άσκρης Α.Ο.
Θεσπιών
30/04
18:00
Θεσπιακός Α.Ο.
1-0
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
20η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Ακραιφνίου
31/12
23:59
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
3-0
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
07/05
15:30
Λεονταρίου Α.Σ.
1-1
Πλαταιών Α.Ο.
Οινοφύτων
07/05
17:00
Οινοφύτων ΠΑΣ
0-0
Θεσπιακός Α.Ο.
Βαγίων
07/05
18:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
1-3
Ηρακλής Α.Ο.
Άσκρης
07/05
18:00
Άσκρης Α.Ο.
4-0
Μελισσοχώρι
21η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Πλαταιών Α.Ο.
Ερυθρών
31/12
23:59
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
0-3
Οινοφύτων ΠΑΣ
Ασωπίας
13/05
15:00
Ηρακλής Α.Ο.
6-4
Λεονταρίου Α.Σ.
Ελεώνα
13/05
18:00
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
1-2
Παμβαγιακός Α.Σ.
Καπαρελίου
13/05
18:00
Μελισσοχώρι
1-1
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
Θεσπιών
14/05
18:00
Θεσπιακός Α.Ο.
0-4
Άσκρης Α.Ο.
22η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Άσκρης
31/12
23:59
Άσκρης Α.Ο.
3-0
Δάφνη Ερυθρών Α.Π.Ο.
Μουρικίου
31/12
23:59
Δόξα Μουρικίου Α.Ο.
0-3
Μελισσοχώρι
Πλαταιών
24/05
18:00
Πλαταιών Α.Ο.
2-1
Ηρακλής Α.Ο.
ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
27/05
18:00
Λεονταρίου Α.Σ.
3-5
Ελεώνας Α.Ε.Σ.
Ακραιφνίου
27/05
18:00
Απόλλων Ακραιφνίου Α.Ο.
5-0
Θεσπιακός Α.Ο.
Βαγίων
28/05
18:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
2-1
Οινοφύτων ΠΑΣ