Αρχικη
Η ΕΝΩΣΗ
Ιστορικη Αναδρομη
Διοικητικο Συμβουλιο
Εγγραφα και Υποδειγματα
Γ.Γ.Α.
Κανονισμοι και Προκηρυξες
ΠΑΛΙΟ SITE
ΝΕΑ
Ανακοινώσεις
Μικτή Βοιωτίας
Κύπελλο
Πρωταθλήματα
Υποδομές
Διαιτητές
Μεταγραφές
Αγωνιστικα
Ομάδες
Γήπεδα
Live Αποτελέσματα
Άμεσα Αποτελέσματα
Ποινολόγιο
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Παλαιότερες Σεζόν
ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
Ορισμοί Διαιτητών
Πρόγραμμα για Διαιτητές
Αμεσα Αποτελεσματα
Επικοινωνια
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΚΥΠΕΛΛΟ
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
ΥΠΟΔΟΜΕΣ
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Α' κατηγορία
Κανονική Περίοδος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ <<ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
ΜΠΑΡΑΖ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΥ <<ΑΘΑΝ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Β' κατηγορία
1ος ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
2ος ΜΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Στατιστικά
Κύπελλο
ΜΙΧΆΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑΝΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τελικός Super Cup
Πρόγραμμα
Ομάδες
Χωρίς Φάσεις ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Φάση των 16 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΛΑΠΑ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προημιτελική Φάση ΜΙΧΑΛΗΣ
Πρόγραμμα
Ομάδες
5η Φάση '' ΜΙΧΑΛ
Πρόγραμμα
Ομάδες
Εφήβων
Κ16 ΑΚΥΡΟ
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ16
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Παίδων
Κ14 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ14 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Προπαίδων
Κ12 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ12 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Τζούνιορ
Κ10 2ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 3ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Κ10 1ος
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Ομάδες
Σημαντικα
Αρχική
/
Πρόγραμμα
Προπαίδων (Κ-12 3ος)
- Πρόγραμμα
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
Βαθμολογία
Ομάδες
Στατιστικά
Πίνακας Αποτελεσμάτων
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων 1ος όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων 2ος όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων Β' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2014-2015-Προπαίδων Γ' Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - 1ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - 2ος Όμιλος
Αγωνιστική Περίοδος 2015-16-Προπαίδων - Β' ΦΑΣΗ
Αγωνιστική Περίοδος 2016-17-Προπαίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 2ος Όμιλος (
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 1ος Όμιλος Κουτριά
Αγωνιστική Περίοδος 2017-2018-Προπαίδων - 2ος Όμιλος Κουτριά
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων -
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - 2 'Ομιλος Κ14
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2018-2019-Προπαίδων - Κ-12/ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 4ος
Αγωνιστική Περίοδος 2019-2020-Προπαίδων - Κ12 Ομιλος 5ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Κ-12 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-K-12 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Κ-12 3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2021-2022-Προπαίδων-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-3ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Προημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Ημιτελική Φάση
Αγωνιστική Περίοδος 2022-2023-Προπαίδων-Μεγάλος Τελικός
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 2ος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 1ος
Αγωνιστική Περίοδος 2023-2024-Προπαίδων-Κ12 3ος
1η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Πελοπίδας club
26/03
11:15
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
6-0
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Βαγίων
14/04
18:30
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
9-5
Παμβαγιακός Α.Σ.
Θήβας
20/05
19:15
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
3-2
θήβα Α.Ο. Η
2η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Βαγίων
03/04
11:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
1-7
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Πελοπίδας club
03/04
11:30
θήβα Α.Ο. Η
1-11
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
Καπαρελίου
03/04
13:00
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
4-3
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
3η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Νεοχωρακίου
09/04
09:30
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
4-1
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
Θήβας
09/04
13:30
θήβα Α.Ο. Η
1-1
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Βαγίων
10/04
11:30
Παμβαγιακός Α.Σ.
4-8
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
4η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
16/04
13:00
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
2-7
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Πελοπίδας club
17/04
12:00
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
8-1
Παμβαγιακός Α.Σ.
Καπαρελίου
09/06
17:00
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
3-4
θήβα Α.Ο. Η
5η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Θήβας
31/12
23:59
θήβα Α.Ο. Η
13-5
Παμβαγιακός Α.Σ.
Πελοπίδας club
20/04
11:00
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
12-3
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Νεοχωρακίου
07/05
10:30
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
5-2
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
6η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Καπαρελίου
30/04
10:00
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
2-9
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
30/04
11:45
Παμβαγιακός Α.Σ.
3-8
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Θήβας
18/05
15:30
θήβα Α.Ο. Η
1-3
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
7η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
03/05
18:30
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
6-5
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
Πελοπίδας club
14/05
11:15
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
10-2
θήβα Α.Ο. Η
Νεοχωρακίου
14/05
11:30
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
3-1
Παμβαγιακός Α.Σ.
8η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Πελοπίδας club
21/05
10:00
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
2-2
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Καπαρελίου
22/05
11:15
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
2-2
Παμβαγιακός Α.Σ.
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
28/05
09:30
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
2-6
θήβα Α.Ο. Η
9η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Νεοχωρακίου
31/12
23:59
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
3-0
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
Βαγίων
04/06
11:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
4-8
Πελοπίδας 2004 ΑΣ
Θήβας
05/06
10:00
θήβα Α.Ο. Η
6-2
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
10η Αγωνιστική
Γήπεδο
Ημ/νια
Ώρα
Γηπεδούχος
Φιλοξενούμενος
Διαιτητές
Καπαρελίου
02/06
19:15
Κιθαιρώνας Π.Α.Σ.
0-4
Ιωνικός Αστέρας 2005 Γ.Α.Σ.
Βαγίων
07/06
17:00
Παμβαγιακός Α.Σ.
2-6
θήβα Α.Ο. Η
ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ
12/06
10:00
Ελικώνας Δόμβραινας Α.Ο.
0-4
Πελοπίδας 2004 ΑΣ